Textilní polotovary by Posedlí

Byla vaše babička přebornice v háčkování, pletení či šití podle BURDY? Ráda by tvořila dál, ale vám se zdají její výtvory nenositelné? Spojte Posedlé nápady s její zručností. Posedlí navrhli jednoduché střihy na šaty, triko a kalhoty, stačí si k nim vybrat látku přesně podle vašich představ a dojít na nedělní oběd k babičce. Uvidíte, jak bude ráda, že vás může něco naučit. Společně vytvoříte kousek oblečení, ke kterému budete mít docela jiný vztah. Bude totiž od babi!
(Střihy obsahují i jednoduchý návod pro osoby, který neumějí šít a nevlastní babičku.)

Univerzální záplaty Co se skrývá v lese

Dostali jste tričko s obrázkem populárního zpěváka, pro kterého vaše srdce neplane? Polili jste si oblíbenou mikinu od shora dolů? Nebo máte obří díru na saku? Vše vyřeší univerzální Posedlá záplata. Je ve formátu A3 a z nepáravé látky, takže stačí jen vystřihnout žádaný tvar a našít bez nutného začišťování. Nejenže se přizpůsobí jakémukoli nedostatku, navíc se můžete podívat, co se skrývá v lese, a vybrat si centrální motiv. Bude to medvěd, UFO nebo snad posed?

Stojánek 400v1 inspirováno posedy

Věděli jste, že nejpraktičtější věc na světě je podle Petera F. Druckera dobrý nápad? A věděli jste, že hned druhá nejpraktičtější věc je Posedlý železný stojánek inspirovaný posedy? Uživatelé pro něj našli už více než 400 různých využití. Jak bez něj vy můžete žít?

více na www.facebook.com/posedli