jak se zapojit

→ Do soutěže Nenuď se, ukaž se se mohou nově, od roku 2014, hlásit pouze soutěžící, kteří vytvoří svoje soutěžní dílko v kreativních dílnách galerie SUPERMARKET wc. Dílny jsou v galerii otevřeny všem tvůrčím osobám každý všední den od 13 do 18 hodin. Další možností je, zapojit se do doprovodných programů pořádaných v rámci probíhajících výstav nebo do některého z našich workshopů. Rozpracované výtvory je možné dokončit doma nebo ve škole.

→ Zdokumentovaná díla nám můžete zasílat na mail pro@tebe.cz  a můžete připojit i krátký komentář a popisky. Náhledy postačí ve formátu JPG. V předmětu zprávy uveď te název projektu "Nenuď se, ukaž se". Zpráva musí obsahovat  jméno, telefon a mail. Pokud budete mít s dokumentací jakékoliv problémy, vaše vývory Vám rádi zdokumentujeme, vyfotíme přímo v galerii. 

 Soutěžní výtvory budou poté uveřejněny na facebooku projektu a našich webových stránkách, kde o nich  bude moct hlasovat široká veřejnost. 

→ Vítězné práce, o kterých na konci roku rozhodne odborná porota spolu s veřejností budou vystavena na webu, fcb, v galerii podchodu a na Přehlídce SŠ

Uzávěrka přihlášených prací je vždy
do 1.12. daného roku.

1 / 2 /